اتصالات مسی

قیمت اتصالات مسی

گروه بازرگانی مکاکو ارائه دهنده انواع اتصالات مسی تمیز و بسته بندی شده در اندازه های استاندارد برای کاربردهای پزشکی، لوله کشی آب آشامیدنی، سیستم های تهویه مطبوع و تأسیسات حرارتی و برودتی می باشد. گروه بازرگانی مکاکو عرضه کننده انواع اتصالات مسی نظیر: یو مسی، سه راهی مسی، تبدیل مسی، درپوش مسی، بوشن مسی، زانو ۹۰ درجه و زانوی ۴۵ درجه مسی می باشد.

یو مسی

اتصال یو U مسی در چیلرسازی,کولرگازی,تاسیسات ساختمان و برج های خنک کننده، برای تغییر مسیر لوله مسی استفاده می شود. این نوع اتصال از خم کردن لوله مسی با زاویه مشخص و با استفاده از ماشین آلات صنعتی درست می شود. ضخامت یو مسی ۰/۸ میلیمتر است از سایز ۱/۴ تا ۳٫۱/۸ موجود می باشد.

بوشن مسی

اتصال بوشن مسی در چیلرسازی,کولرگازی و تاسیسات ساختمان برای اتصال لوله مسی به یکدیگر استفاده می شود. این نوع اتصال از برش  لوله مسی در ابعاد مختلف درست می شود. معمولا ضخامت بوشن ها ۰/۸ میلیمتر است و از سایز ۱٫۴ تا ۳٫۱/۸ موجود می باشد.

تبدیل مسی

 اتصال تبدیل مسی در صنعت چیلر سازی, کولرگازی, سیستم های سرمایشی و گرمایشی جهت تغییر سایز لوله مسی استفاده می شود. این نوع اتصال از تغییر سایز لوله مسی با استفاده از ماشین آلات صنعتی درست می شود. تبدیل مسی در سایز های مختلف موجود و ارائه می گردد.

اتصال ۴۵ درجه

اتصال زانو مسی  ۴۵ درجه در چیلرسازی, کولرگازی, تاسیسات ساختمان و برج های خنک کننده برای تغییر مسیر دادن لوله مسی استفاده می شود. این نوع اتصال از خم کردن لوله مسی با زاویه ۴۵ درجه توسط ماشین آلات صنعتی درست می شود. ضخامت زانو مسی ۰/۸ میلیمتر است و و از سایز ۱/۴ تا ۳٫۱/۸ موجود می باشد.

اتصال ۹۰ درجه

زانو مسی ۹۰ درجه در چیلرسازی,کولرگازی,تاسیسات ساختمان,برج های خنک کننده  برای تغییر مسیر دادن لوله مسی استفاده می شود.این نوع اتصال از خم کردن لوله مسی با زاویه ۹۰ درجه با استفاده از ماشین آلات صنعتی درست می شود. ضخامت زانو مسی ۰/۸ میلیمتر است و از سایز ۱/۴ تا ۳٫۱/۸ موجود است.

بهترین قیمت

پس از کیفیت، شاید قیمت مهمترین شاخص در فرآیند انتخاب محصول توسط مشتری است. گروه بازرگانی مکاکو خود را مکلف به ارئه  محصول با کیفیت با مناسب ترین قیمت دانسته و قیمت محصولات خود را تضمین می نماید.

مزیت استفاده از اتصالات مسی

رایج ترین کاربرد اتصالات مسی در لوله های گاز، سیستم ها تهویه مطبوع، آبگرمکن می باشد. این اتصالات باعث انتقال بهتر حرارت بین دو سیال شده و در برابر فشارهای مکانیکی چه در لوله کشی آب و گاز مقاوم می باشند. این لوله ضد زنگ بوده و به راحتی خراشیده نمی شوند. اتصالات مسی با درصد های خلوص متفاوتی تولید شده و با توجه به درصد خلوص تحمل آن در برابر فشار و ضربه نیز متفاوت می باشد. همچنین این لوله ها اصطکاک کمی داشته و احتمال سایش آنها توسط اصطکاک بسیار پایین می باشد.

شرکت بازرگانی مس آلیاژ خاور میانه با نام تجاری گروه بازرگانی مکاکو با هدف عرضه محصولات اولیه مسی و آلیاژهای مس مرغوب و با کیفیت و با پایین‌ترین قیمت و قابلیت دسترسی در کوتاهترین زمان به صنعتگران گرامی مفتخر است در خدمت تولیدکنندگان محترم باشد. هدف اصلی گروه بازرگانی مکاکو خدمت به صنعتگرانی است که با دغدغه کمک به اعتلا و ارتقای اقتصاد کشور عزیزمان پا در عرصه تولید گذاشته‌اند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سوالی دارید از من بپرسید.