لوله مسوار

لوله مسوار

 

 

لوله مسوار یک لوله فولادی با روکش مسی می باشد. ازمزایای این لوله می توان به مقاومت در برابر سایش بالا، ضریب اصطکاک کم، اثر خود روانکاری خوب و قیمت مناسب اشاره کرد. لوله های مسوار در تأسیسات حرارتی وبرودتی و صنایع تهویه مطبوع، و ساخت یخچال و فریزر استفاده می شود. گروه بازرگانی مکاکو عرضه کننده با کیفیت ترین لوله های مسوار می باشد.

اندازه لوله های مسوار

لوله های مسوار در سایزهای مختلف از قطر ۴٫۷۶ تا ۱۶ میلیمتر تولید می شود که بنا به سفارش شما می تواند یک رو مسوار یا دو رو مسوار باشد، ضخامت این لوله ها از ۰٫۶ تا ۱٫۲ میلیمتر در بازه ی ضخامتی ۰٫۱ می باشد.

مزیت لوله های مسوار

لوله های مسوار به دلیل مقاومتی که در برابر خوردگی دارند و همچنین مزیت قیمتی؛ به طور عمده در صنایع تهویه مطبوع و سرمایش و گرمایش مورد استفاده قرار می گیرند.

کاربرد لوله های مسوار

لوله مسوار دارای پیوند مناسبی بین فولاد و مس می باشد. این لوله می تواند برای تجهیزات متالورژی ، تجهیزات ریخته گری مداوم ، تجهیزات نورد ، تجهیزات مکانیکی ، خطوط لوله مورد استفاده قرار گیرد.لوله های مسوار در زمینه های نفت، مهندسی شیمی، ساخت کشتی، انرژی و ماشین آلات مورد استفاده قرار گرفته است.

استاندارد لوله مسوار

خوشبختانه تولیدات داخلی کشور در حوزه مس، با رعایت استاندارد های جهانی در حال انجام است و گروه بازرگانی مکاکو با تعهد به رعایت عرضه کالای دارای شاخص های استاندارد جهانی در خدمت مشتریان عزیز خواهد بود.

کیفیت لوله مسوار

لوله فولادی با روکش مسی از یک لوله استیل و یک لوله مسی تشکیل شده است. دیواره بیرونی لوله ساخته شده از مس با دیواره داخلی که لوله فولادی می باشد، یکپارچه گردیده است. لوله مسوار نه تنها مقاومت خوردگی بالایی دارد بلکه مشکل کیفیت آب در خط لوله را نیز برطرف می کند.

قیمت لوله مسوار

پس از کیفیت، شاید قیمت مهمترین شاخص در فرآیند انتخاب محصول توسط مشتری است. گروه بازرگانی مکاکو خود را مکلف به ارئه  محصول با کیفیت با مناسب ترین قیمت دانسته و قیمت محصولات خود را تضمین می نماید.

لوله مسوار ترکیبی از مس و فولاد

لوله فولادی با روکش مس عمدا برای  جایگزینی لوله های مسی خالص استفاده می شود. در تجهیزات تهویه مطبوع و صنایع برودتی و حرارتی، خوردگی  لوله های  مسی به سختی رخ نمی دهد ، بنابراین از لوله های مسی در این صنایع استفاده گسترده ای می شود. به دلیل نفوذ پذیری قوی مبرد هایی مانند فرون ، در صورت استفاده از لوله های فولادی خالص ، احتمالاً نشت بدلیل خوردگی و ترک های بوجود آمده در مواد رخ می دهد.

شرکت بازرگانی مس آلیاژ خاور میانه با نام تجاری گروه بازرگانی مکاکو با هدف عرضه محصولات اولیه مسی و آلیاژهای مس مرغوب و با کیفیت و با پایین‌ترین قیمت و قابلیت دسترسی در کوتاهترین زمان به صنعتگران گرامی مفتخر است در خدمت تولیدکنندگان محترم باشد. هدف اصلی گروه بازرگانی مکاکو خدمت به صنعتگرانی است که با دغدغه کمک به اعتلا و ارتقای اقتصاد کشور عزیزمان پا در عرصه تولید گذاشته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *