عایق الاستومری

عایق الاستومری

عایق الاستومری

عایق الاستومری با ساختار سلول بسته، یکی از انواع عایق‌های حرارتی و برودتی می باشد. این عایق ها به دلیل قابلیت انعطاف بالا، کاربرد زیادی در زمینه عایق کاری سیستم‌های مختلف دارند. این عایق ها مقاومت بالایی در برابر حرارت و بخار آب و در واقع ضریب انتقال حرارت پایینی دارند، لذا این ویژگی سبب می شود تا لوله ها و تاسیساتی که با این نوع عایق ایزوله می‌شوند، از خوردگی و زنگ زدگی در امان باشند.

استاندارد جهانی

تمام محصولات عایق الاستومری در بیشتر آزمایشگاه های بین الملی تست شده و دارای گواهینامه بین الملی و استاندارد های BS 476, DIN 4102, Euroclass, Italian Class 1, Spanish M1, French NF-FEU, American ASTM  می باشند.

تنوع بالای محصولات

عایق الاستومری به دو صورت رولی و لوله ای تولید و به بازار عرضه می‌شود. عایق‌های رولی با ضخامت ۶ تا ۵۰ میلی متر و عایق‌های لوله ای با طول ۲ متر و قطر ۶ تا ۱۱۴ میلی متر می باشند. گروه بازرگانی مکاکو تأمین کننده این دو نوع عایق می باشد.

بهترین قیمت و کیفیت

علاوه بر کیفیت، شاید قیمت مهمترین شاخص در فرآیند انتخاب محصول توسط مشتری است. گروه بازرگانی مکاکو خود را مکلف به ارئه  محصول با کیفیت با مناسب ترین قیمت دانسته و قیمت محصولات خود را تضمین می نماید.

موارد استفاده عایق الاستومری

عایق های الاستومری برای تأسیساتی که نیاز به عایق کاری دارند، نظیر تأسیسات تهویه مطبوع و مبرد بسیار مناسب است. این عایق‌ها بجهت ضریب مقاومت بالای خود در برابر گرما و سرما، برای ایزوله سازی تاسیسات ساختمان، لوله‌های گرم و سرد, کانال‌ها، بویلرها، سقف‌های سوله، چیلرها، لوله‌های انتقال نفت و گاز، مخازن، صنعت خودروسازی، سیستم‌های تهویه مطبوع و …استفاده می شوند.

مزیت های استفاده از عایق الاستومری لوله ای

نیاز به استفاده از فاصله انداز و ساختار نگهدارنده نمی باشد.
نصب عایق الاستومری لوله ای آسان تر می باشد و زمان کمتری می برد.
دارای سطح صاف تری هستند که نصب پوشش بر روی عایق را آسان تر می کند.
نبودن حلقه های فاصله انداز (جدا کننده، اسپیسر) باعث می شود که اتلاف حرارت کمتری صورت گیرد- باعث یکسان شدن دما در طول سطح پوشش قرار گرفته بر روی عایق می شود.
در مقایسه با عایق پتویی، می توان از عایق با ضخامت کمتر استفاده کرد. این باعث می شود که هزینه عایق کاری کاهش یابد در حالی که میزان اتلاف حرارت نیز کم تر است.

شرکت بازرگانی مس آلیاژ خاور میانه با نام تجاری گروه بازرگانی مکاکو با هدف عرضه محصولات مرغوب و با کیفیت و با پایین‌ترین قیمت و قابلیت دسترسی در کوتاهترین زمان به صنعتگران گرامی مفتخر است در خدمت تولیدکنندگان محترم باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سوالی دارید از من بپرسید.