لوله مسی کلاف Pancake چه انواعی دارد؟

لوله مسی کلاف Pancake چه انواعی دارد؟

لوله مسی کلاف Pancake چیست ؟

لوله مسی کلاف Pancake که به صورت کلاف برای مقاصدی همچون تعمیرات و اتصالات در صنایع تهویه و برودت به کار می رود. لوله های کلاف تولیدی شرکت های تولیدی بر اساس استانداردهای ASTM (کدهای B88 و B280) و EN12735 و همچنین سایر استانداردهای معتبر تولید می شوند. بر اساس استانداردهای یاد شده، این محصول دارای خم پذیری مناسب است که باعث تسهیل استفاده از آن در سیستم های لوله کشی، خطوط انتقال گاز، سیستم های تهویه و لوله های برودتی می شود. به همین دلیل این محصول معمولاً به صورت آنیل شده عرضه می شود. تمام کلاف ها دارای داخلی تمیز و عاری از چربی و براده بوده و دو سر آن نیز درپوش قرار داده شده است. هر کلاف pancake به صورت جداگانه دارای برچسب مشخصات و بسته بندی شرینک است و تعداد مشخصی کلاف در نهایت داخل یک کارتن قرار می گیرد.

بسته بندی لوله کلاف Pancake :

۱- بسته بندی به صورت شرینک و کارتن مقوایی
۲- حمل بر روی پالت چوبی پیچیده شده با پلاستیک
۳- یک، دو و یا سه لایه
۴- درپوش ابتدا و انتهای لوله اختیاری

 

 

سعی کردیم در این مقاله به بررسی لوله های کلاف بپردازیم ما در مجموعه مکاکو تمامی محصولات مسی را در ابعاد و سایز های مختلف برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

محصولات مجموعه مکاکو از قبیل عایق های الاستومری KFLEX، لوله های مسی،کلاف مسی و شاخه مسی برای شما عزیزان با بالاترین کیفیت موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سوالی دارید از من بپرسید.