کلاف مسی

قیمت لوله مسی کلاف

لوله های مسی بدون درز به صورت کلاف برای مقاصدی همچون تعمیرات و اتصالات در صنایع تهویه و برودت به کار می رود. این محصول دارای خم پذیری مناسب است که باعث تسهیل استفاده از آن در لوله کشی، خطوط انتقال گاز، تأسیسات تهویه مطبوع و سیستم های حرارتی و برودتی می شود. به همین دلیل این محصول معمولاً به صورت آنیل شده عرضه می شود.

بالاترین کیفیت

گروه بازرگانی مکاکو با کیفیت ترین کلاف های مسی را از بهترین تولید کنندگان داخلی فراهم کرده و در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهد.

اندازه

مینیمم قطر کلاف های  مسی۳/۱۶” اینچ و یا(۴٫۷۶mm) می باشد.ماکسیمم قطر کلاف های مسی ۷/۸” اینچ یا ۲۲٫۲۳mm می باشد. طول  استاندارد کلاف های مسی ۱۵m,30m,  ۵۰m می باشد.

بسته بندی

بسته بندی کلاف های مسی به صورت شرینک و کارتن مقوایی می باشد،حمل بر روی پالت چوبی پیچیده شده با پلاستیک یک، دو و یا سه لایه انجام می شود و درپوشی در  ابتدا و انتهای لوله ها قرار می گیرد.

مطابق با استاندارد جهانی

کلاف های مسی که توسط شرکت مکاکو تأمین می شوند دارای استاندارد های ASTM B 280 /EN 12735 و تمام استاندارد های بین المللی مورد نیاز برای کالف هایی مسی می باشند.

مشخصات فنی

کلاف های مسی بصورت آنیل شده و نرم در اختیار مشتریان قرار می گیرد. سطح این کلاف های مسی تمیز و عاری از هرگونه ناخالصی بوده و انتهای  این کلاف ها توسط پلاستیک محافظت می شود.

بهترین قیمت

پس از کیفیت، شاید قیمت مهمترین شاخص در فرآیند انتخاب محصول توسط مشتری است. گروه بازرگانی مکاکو خود را مکلف به ارائه  محصول با کیفیت با مناسب ترین قیمت دانسته و قیمت محصولات خود را تضمین می نماید.

موارد مصرف کلاف های مسی

سیستم تهویه مطبوع و تبرید یکی از مهمترین کاربردهای  کلاف های مسی می باشد.

لوله های مسی برای سال ها درانواع مبدل های حرارتی استفاده شده است. با توجه به نیازهای بازار و نوآوری در صنعت مس، لوله های مسی سنتی که به عنوان مبدل حرارتی استفاده می شدند، جای خود را به کلاف های مسی داند. این کلاف ها قابل بازیافت بوده وخطری برای محیط زیست ندارند.

کلاف های مسی با قطر کوچک، علاوه بر دارا بودن تمامی مزایای لوله های مسی سنتی، بسیار کارآمدتر و کم حجم تر می باشند، همچنین موجب کاهش  هزینه های مربوط سیستم های تهویه مطبوع و مبرد می شوند.

 

 

2 thoughts on “کلاف مسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سوالی دارید از من بپرسید.